seri WE67K CNC elektro-hidraulike synchro frenave shtyp

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 110000-127000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  parametër kryesor teknik

  Produkt Tags

  1. Struktura dhe karakteristikat:

  > CNC frena hidraulike për shtyp me dizajn aerodinamik, konfigurimit të avancuar, saktësi të lartë dhe efikasitet të lartë.

  > Sistemi Elektro-hidraulike servo, loop plotë kontrollin sinkronizimin e upperbeam.

  > Konfiguracion standarte me 3 + 1 akset:

  Y1 (lart-rënie e cilindrit majte)

  Y2 (lart-rënie e cilindrit duhur)

  X (përpara-prapa i backgauge)

  V (në formë kurore hidraulike)

  Opsionale 4 + 1 akset, 6 + 1 akset ose më shumë akset sipas nevojave klientit.

  > Holland Delem DA52S, DA58T, DA66T, sistemi DA69T CNC me qark të fundit elektrike dhe menu TFT ekran me shkallë të lartë të dalluar, është sistemi më i avancuar CNC për frenave shtypit. DELEM DA52S për konfigurimin standarde.

  > Dyfishtë mekanizëm në formë kurore:

  -upper kapëse mekanike shpejtë ka si fiksim shpejtë dhe funksionin në formë kurore.

  Sistemi Hidraulike kurorëzimin kontrollohet automatikisht nga sistemi CNC me saktësi të lartë.

  > Pjesët kryesore hidraulike dhe elektrike janë nga markë ndërkombëtare të famshme.

  > Finger-ndalesa mund të lëvizin përgjatë udhëzues lineare.

  2. Details:

  zhengmina

   

  ① sistemi i kontrollit CNC

  DA52s Sistemit  Sistemi DA58T 
  DA52s DA58T

   · Quick, one-faqe programimit

   · 7 "ekran TFT me ngjyra

   · Deri në 4 akse

   · Kontrollit kurorëzimin

   · Interfacing USB

    · 2D grafike touch screen programimi

    · 15 "me rezolucion të lartë me ngjyra TFT 

    · Llogaritjen Bend sekuencë

    · Kontrollit kurorëzimin

    · Servo dhe frekuenca inverter kontrollit

   

  Sistemi DA66T Sistemi DA69T 
  DA66T DA69T

    · 2D grafike touch screen programimi 

    · 17 "me rezolucion të lartë me ngjyra TFT

    · USB, interfacing periferike

    · Sensor lakimi & ndërfaqe korrigjim

    · Matjes trashësi fletë dhe sistemi i kompensimit.

    · 3D dhe 2D touch grafike modaliteti i programimit ekran

    · Vizualizimi 3D në simulim dhe prodhimin

    · 17 "me rezolucion të lartë me ngjyra TFT 

    · USB, interfacing periferike

    · Sensor lakimi & ndërfaqe korrigjim

  ② morsetë

  Mekanike Quick morsetë (opsion)  standard morsetë
  COF COF

  ③ përpunim mekanik: Seksionet vdesin kanë gjatësi të ndryshme, të cilat mund të kombinohen me një gjerësi të caktuar për të përmbushur kërkesat e përpunimit të veglave të veçanta.

  COF

  Kompensimi ④: kompensimi Hydraulic formë kurore

  DKA

  ⑤ Sistemi Feeding: vidhos I madh topin plumbit dhe udhëzues lineare nga kompani ndërkombëtare të famshme të siguruar saktësinë e pozicionimit të makinave. Sistemi i plotë funksional backguage mund të zgjatet deri në gjashtë aks.

   COF

  3. Details:

  tifoz

  ① sistem hidraulike: pajisur me saktësi të lartë elektro-hidraulike valvula proporcional dhe njësi kompakte hidraulike.

  Germany Bosch Rexroth-

  DKA

   4.  Lista Standard konfigurimit

  Sistemi i kontrollit CNC DA52s
  komponentet kryesore elektrike Siemens
  motor kryesor Siemens
  Back matës dhe Ram makinë inverter
  vidhos topin po
  kaloni këmbë kaloni emergjente këmbë
  Sistemi hidraulik Rexroth
  pompë hidraulike I teknologjisë së lartë
  krahun front mbështetje po

   5. parametër kryesor teknik

  model presioni normal Gjatësia e tabelës së punës Distanca në mes uprights thellësi Throat Ram goditje Max. agim
  KN mm mm mm mm mm
  WE67K-63/2500 630 2500 2050 250 150 330
  WE67K-100/2500 1000 2500 2050 320 150 420
  WE67K-100/3200 1000 3200 2600 320 150 420
  WE67K-100/4000 1000 4000 3200 320 150 420
  WE67K-125/3200 1250 3200 2600 320 150 420
  WE67K-125/4000 1250 4000 3200 320 150 420
  WE67K-160/3200 1600 3200 2600 320 200 470
  WE67K-160/4000 1600 4000 3200 320 200 470
  WE67K-200/3200 2000 3200 2600 320 220 510
  WE67K-200/4000 2000 4000 3200 320 220 510
  WE67K-200/5000 2000 5000 4000 320 220 510
  WE67K-200/6000 2000 6000 4800 320 220 510
  WE67K-250/3200 2500 3200 2600 400 240 530
  WE67K-250/4000 2500 4000 3200 400 240 530
  WE67K-250/5000 2500 5000 4000 400 240 530
  WE67K-250/6000 2500 6000 4800 400 240 530
  WE67K-300/3200 3000 3200 2600 400 240 560
  WE67K-300/4000 3000 4000 3200 400 240 560
  WE67K-300/6000 3000 6000 4800 400 240 560
  WE67K-400/4000 4000 4000 3200 400 240 560
  WE67K-400/6000 4000 6000 4800 400 240 560

   

  model Ram shpejtësi fuqia kryesore motorike I përgjithshëm dimension L x W x H peshë
  afrohet të punës kthimi
  mm / s mm / s mm / s KW mm kg
  WE67K-63/2500 100 8 100 5.5 2750 × 1400 × 2180 5100
  WE67K-100/2500 100 10 70 7.5 2750 × 1600 × 2450 6200
  WE67K-100/3200 100 10 70 7.5 3450 × 1600 × 2450 7650
  WE67K-100/4000 100 10 70 7.5 4250 × 1800 × 2720 8900
  WE67K-125/3200 100 8 70 7.5 3450 × 1600 × 2450 8100
  WE67K-125/4000 100 8 70 7.5 4250 × 1800 × 2720 9450
  WE67K-160/3200 140 9.5 100 11 3450 × 2050 × 2900 10700
  WE67K-160/4000 140 9.5 100 11 4250 × 2050 × 2900 13000
  WE67K-200/3200 140 10 110 15 3450 × 2000 × 2900 12700
  WE67K-200/4000 140 10 110 15 4250 × 2000 × 3100 15100
  WE67K-200/5000 140 10 110 15 5250 × 2100 × 3200 17500
  WE67K-200/6000 140 10 110 15 6250 × 2100 × 3200 18500
  WE67K-250/3200 140 8 100 18.5 3450 × 2000 × 2900 16000
  WE67K-250/4000 140 8 100 18.5 4250 × 2000 × 3000 18000
  WE67K-250/5000 140 8 100 18.5 5250 × 2100 × 3200 21000
  WE67K-250/6000 140 8 100 18.5 6250 × 2100 × 3200 23000
  WE67K-300/3200 140 8 110 22 3450 × 2280 × 3200 19300
  WE67K-300/4000 140 8 110 22 4250 × 2380 × 3300 22000
  WE67K-300/6000 140 8 110 22 6250 × 2380 × 3500 29300
  WE67K-400/4000 80 8 60 30 4250 × 2350 × 3595 30000
  WE67K-400/6000 80 8 60 30 6250 × 2350 × 3595 35000

  Ne mund të projektimit dhe të prodhojë prodhimin e urdhër të veçantë


 • Previous:
 • Next:

 • model presioni normal Gjatësia e tabelës së punës Distanca në mes uprights thellësi Throat Ram goditje Max. agim
  KN mm mm mm mm mm
  WE67K-63/2500 630 2500 2050 250 150 330
  WE67K-100/2500 1000 2500 2050 320 150 420
  WE67K-100/3200 1000 3200 2600 320 150 420
  WE67K-100/4000 1000 4000 3200 320 150 420
  WE67K-125/3200 1250 3200 2600 320 150 420
  WE67K-125/4000 1250 4000 3200 320 150 420
  WE67K-160/3200 1600 3200 2600 320 200 470
  WE67K-160/4000 1600 4000 3200 320 200 470
  WE67K-200/3200 2000 3200 2600 320 220 510
  WE67K-200/4000 2000 4000 3200 320 220 510
  WE67K-200/5000 2000 5000 4000 320 220 510
  WE67K-200/6000 2000 6000 4800 320 220 510
  WE67K-250/3200 2500 3200 2600 400 240 530
  WE67K-250/4000 2500 4000 3200 400 240 530
  WE67K-250/5000 2500 5000 4000 400 240 530
  WE67K-250/6000 2500 6000 4800 400 240 530
  WE67K-300/3200 3000 3200 2600 400 240 560
  WE67K-300/4000 3000 4000 3200 400 240 560
  WE67K-300/6000 3000 6000 4800 400 240 560
  WE67K-400/4000 4000 4000 3200 400 240 560
  WE67K-400/6000 4000 6000 4800 400 240 560
  model Ram shpejtësi fuqia kryesore motorike I përgjithshëm dimension L x W x H peshë
  afrohet të punës kthimi
  mm / s mm / s mm / s KW mm kg
  WE67K-63/2500 100 8 100 5.5 2750 × 1400 × 2180 5100
  WE67K-100/2500 100 10 70 7.5 2750 × 1600 × 2450 6200
  WE67K-100/3200 100 10 70 7.5 3450 × 1600 × 2450 7650
  WE67K-100/4000 100 10 70 7.5 4250 × 1800 × 2720 8900
  WE67K-125/3200 100 8 70 7.5 3450 × 1600 × 2450 8100
  WE67K-125/4000 100 8 70 7.5 4250 × 1800 × 2720 9450
  WE67K-160/3200 140 9.5 100 11 3450 × 2050 × 2900 10700
  WE67K-160/4000 140 9.5 100 11 4250 × 2050 × 2900 13000
  WE67K-200/3200 140 10 110 15 3450 × 2000 × 2900 12700
  WE67K-200/4000 140 10 110 15 4250 × 2000 × 3100 15100
  WE67K-200/5000 140 10 110 15 5250 × 2100 × 3200 17500
  WE67K-200/6000 140 10 110 15 6250 × 2100 × 3200 18500
  WE67K-250/3200 140 8 100 18.5 3450 × 2000 × 2900 16000
  WE67K-250/4000 140 8 100 18.5 4250 × 2000 × 3000 18000
  WE67K-250/5000 140 8 100 18.5 5250 × 2100 × 3200 21000
  WE67K-250/6000 140 8 100 18.5 6250 × 2100 × 3200 23000
  WE67K-300/3200 140 8 110 22 3450 × 2280 × 3200 19300
  WE67K-300/4000 140 8 110 22 4250 × 2380 × 3300 22000
  WE67K-300/6000 140 8 110 22 6250 × 2380 × 3500 29300
  WE67K-400/4000 80 8 60 30 4250 × 2350 × 3595 30000
  WE67K-400/6000 80 8 60 30 6250 × 2350 × 3595 35000
 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !