WC67Y seri NC rrotullim bar synchro Press Brake

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 110000-127000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Struktura dhe karakteristikat:

  > Struktura holistik saldim, machined integrale për të siguruar saktësi nga CNC makinë horizontale mërzitshëm.

  > Hidraulike top-drive, rregullimi presion stepless dhe me cilësi të lartë nënshkrimin unaza të importuara nga jashtë për të siguruar mjetet e makinës besueshmërinë.

  > Mekanizëm mekanike sinkron dhe mekanizmi kurorëzon janë të dizajnuara në mënyrë që të rrisë veglave saktësi.

  > Inch, e vetme, mode e vazhdueshme operacion të dizajnuara për makinë, të banojë kohë kontrolluar nga relays kohë.

  > Gardh sigurt dhe pushim të energjisë  pajisje mbrojtje për të siguruar sigurinë e operimit (opsion).

  2. Details:

  6

  ① sistemin e kontrollit NC

  E21

   ② morsetë

  Mekanike Quick morsetë (opsion) standard morsetë
  COF COF

  ③ përpunim:

  Seksionet vdesin kanë gjatësi të ndryshme, të cilat mund të kombinohen me një gjerësi të caktuar për të përmbushur kërkesat e përpunimit të veglave të veçanta.

  COF

  3.  Details:

  反面 图片 分析 _ _ 副本 副本

  ① sistem hidraulike:

  E pajisur me valvul saktësi të lartë hidraulike.

  Germany Bosch-Rexroth (Opsion)

  fadf

  ② Motor:

  Siemens

  COF

  ③ sistem ushqyerit:

  vidhos I madh topin plumbit dhe udhëzues lineare nga kompani ndërkombëtare të famshme të siguruar saktësinë e pozicionimit të makinave. Sistemi i plotë funksional backguage mund të zgjatet deri në gjashtë aks.

  COF COF COF

   ④ Siguria roje (opsion)

  SDR

  4. Lista Standard konfigurimit

  1. Sistemi i kontrollit NC E21
  2.Main komponentet elektrike Siemens
  3.Main motor Siemens
  4.Back matës dhe Ram makinë inverter
  vidë 5.Ball po
  kaloni 6.Foot kaloni emergjente këmbë
  Sistemi 7.Hydraulic OMG nga Taifeng
  pompë 8.Hydraulic I teknologjisë së lartë
  krahun 9.front mbështetje po

  5.  parametrat teknike

  model normal presioni Gjatësia e tabelës së punës Distanca në mes të uprights fytthellë Ram goditje Max. agim
  KN mm mm mm mm mm
  WC67Y-40/2000 400 2000 1550 250 120 325
  WC67Y-40/2500 400 2500 2050 250 120 325
  WC67Y-63/2500 630 2500 2050 250 120 330
  WC67Y-63/3200 630 3200 2600 250 120 330
  WC67Y-80/2500 800 2500 2050 320 120 370
  WC67Y-80/3200 800 3200 2600 320 120 370
  WC67Y-100/2500 1000 2500 2050 320 120 380
  WC67Y-100/3200 1000 3200 2600 320 120 380
  WC67Y-100/4000 1000 4000 3200 320 120 380
  WC67Y-125/3200 1000 3200 2600 320 120 380
  WC67Y-125/4000 1000 4000 3200 320 120 380
  WC67Y-160/3200 1600 3200 2600 320 180 450
  WC67Y-160/4000 1600 4000 3200 320 180 450
  WC67Y-200/3200 2000 3200 2600 320 200 470
  WC67Y-200/4000 2000 4000 3200 320 200 470
  WC67Y-250/3200 2500 3200 2600 400 250 530
  WC67Y-250/4000 2500 4000 3200 400 250 530
  WC67Y-300/3200 3000 3200 2600 400 250 560
  WC67Y-300/4000 3000 4000 3200 400 250 560
  WC67Y-300/6000 3000 6000 4700 400 250 560
  WC67Y-400/4000 4000 4000 3100 400 300 640
  WC67Y-400/6000 4000 6000 4700 400 300 640
  WC67Y-500/4000 5000 4000 3100 500 300 640
  WC67Y-500/6000 5000 6000 4700 500 300 640
  WC67Y-600/6000 6000 6000 4700 500 300 650

   

  model Ram shpejtësi Main fuqia motorike dimension i përgjithshëmL x W x H peshë
  afrohet të punës kthimi
  mm / s mm / s mm / s KW mm kg
  WC67Y-40/2000 70 9.5 80 4 2150 × 1185 × 1950 2600
  WC67Y-40/2500 70 9.5 80 4 2650 × 1185 × 1950 3000
  WC67Y-63/2500 80 12 100 5.5 3450 × 1230 × 2180 4200
  WC67Y-63/3200 100 12 100 5.5 3350 × 1230 × 2220 5100
  WC67Y-80/2500 80 10.5 80 7.5 2650 × 1325 × 2290 5800
  WC67Y-80/3200 80 10.5 80 7.5 3350 × 1325 × 2350 6100
  WC67Y-100/2500 80 10 70 7.5 3350 × 1350 × 2350 6000
  WC67Y-100/3200 80 10 70 7.5 3350 × 1350 × 2420 6600
  WC67Y-100/4000 100 10 70 7.5 4150 × 1390 × 2510 8100
  WC67Y-125/3200 100 10 70 7.5 3350 × 1350 × 2420 7000
  WC67Y-125/4000 100 10 70 7.5 4150 × 1390 × 2510 8500
  WC67Y-160/3200 100 8 80 11 3350 × 1590 × 2560 9500
  WC67Y-160/4000 100 8 80 11 4150 × 1590 × 2560 11200
  WC67Y-200/3200 90 8 100 15 3370 × 1740 × 2870 12700
  WC67Y-200/4000 90 8 100 15 4170 × 1750 × 2920 15300
  WC67Y-250/3200 70 8 50 18.5 3440 × 1840 × 3040 15700
  WC67Y-250/4000 70 8 50 18.5 4240 × 1900 × 3110 18500
  WC67Y-300/3200 60 9 65 22 3300 × 2060 × 3120 19400
  WC67Y-300/4000 60 9 65 22 4210 × 2135 × 3320 21700
  WC67Y-300/6000 60 9 65 22 6050 × 2250 × 4205 29600
  WC67Y-400/4000 60 8 60 30 4210 × 2280 × 3870 30000
  WC67Y-400/6000 60 8 60 30 6050 × 2335 × 4635 34500
  WC67Y-500/4000 70 8 70 37 4050 × 2445 × 4320 31800
  WC67Y-500/6000 70 8 70 37 6050 × 2445 × 4690 43200
  WC67Y-600/6000 70 8 70 45 6050 × 2680 × 5700 53500

  Ne mund të projektimit dhe të prodhojë prodhimin e urdhër të veçantë


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !