WC67K seri CNC frenat e shtypit hidraulike

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 110000-127000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Struktura dhe karakteristikat:

  > Makinë kryesor miraton strukturën e WC67Y seri frenave shtypit hidraulike.

  > Estun E300 sistem të veçantë NC për shtyp frenave (akseve të dyfishtë) është miratuar. Përdoruesi mund të zgjedhin sistemin E200, DA41S CNC sipas nevojave specifike.

  > The ballscrew madh plumbit dhe guideway linear nga kompani ndërkombëtare të famshme të siguruar saktësinë e pozicionimit të makinave.

  2. Deta ils:

  zheng-mian

  ① sistemin e kontrollit NC

  E300

  ② morsetë

  Fiksim: goditjen standarde fiksim mekanik të shpejtë
  standard-fiksim Mekanik-Quick-morsetë

  ③ përpunim mekanik

  COF

  ④ Siguria roje (opsion)

  SDR

   

  ⑤ sistem ushqyerit:

  vidhos I madh topin plumbit dhe udhëzues lineare nga kompani ndërkombëtare të famshme të siguruar saktësinë e pozicionimit të makinave. Sistemi standarde Th backguage ka 2 aks.

  COF

  ⑥ sistem hidraulike: 

  E pajisur me valvul saktësi të lartë hidraulike.

  Germany Rexorth (opsion) OMG (standard)
  DKA COF

   

  konfigurimi standard

  Sistemi i kontrollit NC E300
  komponentet kryesore elektrike Siemens
  motor kryesor Siemens
  Back matës dhe Ram makinë inverter
  vidhos topin po
  kaloni këmbë kaloni emergjente këmbë
  Sistemi hidraulik OMG nga Taifeng
  pompë hidraulike I teknologjisë së lartë
  krahun front mbështetje po

  parametrat teknike

  model presioni normal Gjatësia e tabelës së punës Distanca në mes uprights thellësi Throat Ram goditje Max. agim
  KN mm mm mm mm mm
  WC67K-63/2500 630 2500 2050 250 150 330
  WC67K-100/2500 1000 2500 2050 320 150 420
  WC67K-100/3200 1000 3200 2600 320 150 420
  WC67K-100/4000 1000 4000 3200 320 150 420
  WC67K-125/3200 1250 3200 2600 320 150 420
  WC67K-125/4000 1250 4000 3200 320 150 420
  WC67K-160/3200 1600 3200 2600 320 200 470
  WC67K-160/4000 1600 4000 3200 320 200 470
  WC67K-200/3200 2000 3200 2600 320 220 510
  WC67K-200/4000 2000 4000 3200 320 220 510
  WC67K-200/5000 2000 5000 4000 320 220 510
  WC67K-200/6000 2000 6000 4800 320 220 510
  WC67K-250/3200 2500 3200 2600 400 240 530
  WC67K-250/4000 2500 4000 3200 400 240 530
  WC67K-250/5000 2500 5000 4000 400 240 530
  WC67K-250/6000 2500 6000 4800 400 240 530
  WC67K-300/3200 3000 3200 2600 400 240 560
  WC67K-300/4000 3000 4000 3200 400 240 560
  WC67K-300/6000 3000 6000 4800 400 240 560
  WC67K-400/4000 4000 4000 3200 400 240 560
  WC67K-400/6000 4000 6000 4800 400 240 560

   

  model Ram shpejtësi fuqia kryesore motorike I përgjithshëm dimension L x W x H peshë
  afrohet të punës kthimi
  mm / s mm / s mm / s KW mm kg
  WC67K-63/2500 100 8 100 5.5 2750 × 1400 × 2180 5100
  WC67K-100/2500 100 10 70 7.5 2750 × 1600 × 2450 6200
  WC67K-100/3200 100 10 70 7.5 3450 × 1600 × 2450 7650
  WC67K-100/4000 100 10 70 7.5 4250 × 1800 × 2720 8900
  WC67K-125/3200 100 8 70 7.5 3450 × 1600 × 2450 8100
  WC67K-125/4000 100 8 70 7.5 4250 × 1800 × 2720 9450
  WC67K-160/3200 140 9.5 100 11 3450 × 2050 × 2900 10700
  WC67K-160/4000 140 9.5 100 11 4250 × 2050 × 2900 13000
  WC67K-200/3200 140 10 110 15 3450 × 2000 × 2900 12700
  WC67K-200/4000 140 10 110 15 4250 × 2000 × 3100 15100
  WC67K-200/5000 140 10 110 15 5250 × 2100 × 3200 17500
  WC67K-200/6000 140 10 110 15 6250 × 2100 × 3200 18500
  WC67K-250/3200 140 8 100 18.5 3450 × 2000 × 2900 16000
  WC67K-250/4000 140 8 100 18.5 4250 × 2000 × 3000 18000
  WC67K-250/5000 140 8 100 18.5 5250 × 2100 × 3200 21000
  WC67K-250/6000 140 8 100 18.5 6250 × 2100 × 3200 23000
  WC67K-300/3200 140 8 110 22 3450 × 2280 × 3200 19300
  WC67K-300/4000 140 8 110 22 4250 × 2380 × 3300 22000
  WC67K-300/6000 140 8 110 22 6250 × 2380 × 3500 29300
  WC67K-400/4000 80 8 60 30 4250 × 2350 × 3595 30000
  WC67K-400/6000 80 8 60 30 6250 × 2350 × 3595 35000

  Ne mund të projektimit dhe të prodhojë prodhimin e urdhër të veçantë


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !