QC12K CNC Hidraulike gërshërë të mëdha Swing Beam

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 110000-127000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Struktura dhe karakteristikat:

  3

  4

  > Struktura Holistic saldim

  > Back matës pajisur me udhëzues lineare performancë të lartë dhe vidhos topin në bazë të strukturës së lëkundur rreze qeth s.

  > Standard me ESTUN E200PS, me servo kontrollit motor X aks, DELEM DAC-310 është fakultative.

  > Herë prerje dhe qethur goditje janë të kontrolluara nga sistemi CNC automatikisht.

  > PASTRIMIN mbrapa mbështetës (optional)

  > The shumëllojshmëri të specifikimeve për të zgjedhur nga.

  2. Details: 

   (1). ESTUN E200PS Sistemi CNC Kontrollit (standard):

  E200PS

  DAC310 Sistemi CNC (Opsion): 

  QQ 截图 20180111204233

  1.Bright LCD 128 x 64 shfaqje

  kontrollit 2.Backgauge

  kontrollit 3.Gap

  4.Stroke kufizim gjatësi

  5.Actual dhe programuar pozicion vizuale.

  6.Stock counter

  7.Programmable deri në 100 hapa

  8.Servo kontrollit / unipolare / AC dy- kontrollit të shpejtësisë

  (2) pajisja pastrimin teh manuale rregullimi              (3) Sistemi hidraulik: OMG (standard) / Rexroth (opsion)       
  HDR COF

   

   (4) teh  (5) kaloni këmbë Emergency 
  teh kaloni emergjente këmbë

  (6) përkrahës pneumatike pasme (opsion):

  Mbështetja pneumatik pasme është paraqitur për të procesit pllaka të gjata dhe të hollë për të përmirësuar saktësinë dhe për të zvogëluar ngarkesën e punës në QC12Y seri makinë hidraulik prerje.

  IMG_20180126_143950

  3. Lista Standard konfigurimit:

  Sistemi i kontrollit CNC E200PS
  komponentet kryesore elektrike Siemens
  motor kryesor Siemens
  Back matës dhe Ram makinë inverter
  vidhos topin po
  kaloni këmbë kaloni emergjente këmbë
  Sistemi hidraulik OMG nga Taifeng
  pompë hidraulike I teknologjisë së lartë
  krahun front mbështetje po

  parametrat 4.Technical

  model Max. trashësia prerje Max. width qethur Distanca në mes uprights strokes Backgauge goditje kënd qethur (°)
  mm mm mm n / min mm mm
  QC12K-4 x 2000 4 2000 2150 20 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-4 x 2500 4 2500 2700 18 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-4 x 3200 4 3200 3410 14 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-4 x 4000 4 4000 4220 10 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-4 x 4500 4 4500 4720 8 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-6 x 1500 6 1500 1660 20 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-6 x 2500 6 2500 2720 17 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-6 x 3200 6 3200 3420 14 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-6 x 4000 6 4000 4220 10 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-6 × 5000 6 5000 5260 7 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-6 x 6000 6 6000 6230 6 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-8 x 2500 8 2500 2720 14 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-8 x 3200 8 3200 3440 11 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-8 x 4000 8 4000 4230 8 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-8 x 6000 8 6000 6230 6 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-10 x 2500 10 2500 2720 10 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-10 x 3200 10 3200 3440 10 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-10 x 4000 10 4000 4230 12 20-600 1 ° 30 '
  QC12K-12 x 1500 12 1500 1680 14 20-600 2 ° 9 '
  QC12K-12 x 2500 12 2500 2760 10 20-800 1 ° 50 '
  QC12K-12 x 3200 12 3200 3465 10 20-800 1 ° 45 '
  QC12K-12 x 4000 12 4000 4365 7 20-800 2 °
  QC12K-12 x 6000 12 6000 6245 5 20-800 2 °
  QC12K-16 x 1500 16 1500 1680 10 20-600 2 ° 30 '
  QC12K-16 x 2500 16 2500 2765 8 20-800 2 ° 9 '
  QC12K-16 x 3200 16 3200 3455 7 20-800 2 ° 9 '
  QC12K-16 x 4000 16 4000 4285 6 20-800 2 ° 9 '
  QC12K-20 x 2500 20 2500 2815 6 20-800 2 ° 30 '
  QC12K-20 x 3200 20 3200 3487 5 20-800 2 ° 30 '
  QC12K-20 x 4000 20 4000 4305 5 20-800 2 ° 20 '
  QC12K-25 × 2500 25 2500 2805 5 20-800 3 ° 7 '
  QC12K-25 × 3200 25 3200 3505 5 20-800 3 ° 7 '
  QC12K-30 × 2500 30 2500 2825 4 20-1000 3 ° 12 '
  QC12K-30 × 3200 30 3200 3450 4 20-1000 3 ° 12 '

   

  model lartësia tavolinë pune thellësi Throat fuqia kryesore motorike dimension i përgjithshëm peshë
  gjatësi gjerësi lartësi
  mm mm KW mm mm mm kg
  QC12K-4 x 2000 740 100 4 2500 1550 1520 2900
  QC12K-4 x 2500 740 100 4 3100 1550 1520 3400
  QC12K-4 x 3200 800 150 4 3750 1680 1650 5000
  QC12K-4 x 4000 800 150 5.5 4650 1900 1720 6800
  QC12K-4 x 4500 800 150 5.5 5150 1900 1720 8000
  QC12K-6 x 1500 780 150 7.5 2000 1760 1600 3000
  QC12K-6 x 2500 780 150 7.5 3100 1620 1600 4800
  QC12K-6 x 3200 800 150 7.5 3800 1700 1650 6400
  QC12K-6 x 4000 800 150 7.5 4650 1850 1750 8000
  QC12K-6 × 5000 850 150 7.5 5600 2200 1950 14000
  QC12K-6 x 6000 850 150 11 6650 2200 1950 17000
  QC12K-8 x 2500 800 150 11 3100 1750 1700 6800
  QC12K-8 x 3200 800 150 11 3800 1850 1750 7500
  QC12K-8 x 4000 800 150 11 4600 1900 1800 8500
  QC12K-8 x 6000 850 150 11 6700 2350 2050 19000
  QC12K-10 x 2500 800 150 11 3100 1750 1700 7500
  QC12K-10 x 3200 800 150 11 3800 1850 1750 8000
  QC12K-10 x 4000 800 150 11 4600 1900 1800 9000
  QC12K-12 x 1500 800 150 15 2500 1800 1750 5000
  QC12K-12 x 2500 810 150 15 3150 1950 1850 8500
  QC12K-12 x 3200 810 150 22 3850 2150 2000 11000
  QC12K-12 x 4000 810 150 22 4650 2270 2100 13000
  QC12K-12 x 6000 950 150 22 6900 2500 2450 29000
  QC12K-16 x 1500 800 150 15 2600 1950 1800 6000
  QC12K-16 x 2500 850 150 22 3200 2150 2050 10500
  QC12K-16 x 3200 860 150 22 4000 2250 2150 12500
  QC12K-16 x 4000 900 150 22 4800 2450 2320 15500
  QC12K-20 x 2500 860 150 30 3400 2300 2200 13200
  QC12K-20 x 3200 890 150 30 4050 2450 2250 14800
  QC12K-20 x 4000 990 150 30 4900 2300 2450 18000
  QC12K-25 × 2500 900 150 37 3450 2500 2350 16900
  QC12K-25 × 3200 900 150 37 4160 2600 2500 19000
  QC12K-30 × 2500 900 200 45 3500 2650 2500 19700
  QC12K-30 × 3200 1000 200 45 4350 3050 2800 28000

  Ne mund të projektimit dhe të prodhojë prodhimin e urdhër të veçantë


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !