Commercial Aircraft Corporation e Kinës urdhëroi tre makina të prodhuara nga Liwang Machine Tool Co, Ltd

Commercial Aircraft Corporation e Kinës urdhëroi tre makina të prodhuara nga Liwang Machine Tool Co, Ltd WE67K 650 * 12000 CNC Press Brake, QC11K 10 * 7000 CNC makinë hidraulike gijotinë qethur dhe QC11K 6 * 2500 CNC gijotinë hidraulike qethur machine

WE67K 650 * 12000 Press Brake CNC

afadf

QC11K 10 * 7000 CNC gijotinë hidraulike makine prerje

qw222

QC11K 6 * 2500 CNC gijotinë hidraulike makine prerje

fdfsdf

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Cup


Ora Post: Mar-24-2018
WhatsApp Online Chat !