ironworker mekanik torno Q35-16

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 110000-127000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  parametër teknik

  Produkt Tags

  I H yrje e tre llojeve

  standard Series 1.Equipped me sistemin manual mbajtjes
  2. Pa sistemin e ftohjes
  i zgjuarSeries (E) 1.Equipped me sistemin e mbajtjes auto
  2.Equipped me sistemin auto ftohjes
  Të lartë të efikasitetitSeri (L) 1.Equipped me sistemin e mbajtjes auto
  2.Equipped me sistemin auto ftohjes
  Sistemi 3.Dual-pune (punching dhe stacioni e prerë, ose punching dhe stacioni i qethur mund të dyja punojnë në të njëjtën kohë)

  Avantazhet kryesore:

  Jo.

  pajisje shtesë

  avantazh

  1

  Sistemi hidraulik

  Japan YUKEN Manifolds

  2

  elementet elektrike

  France Schneider

  3

  bojë

  Korea

  4

  Seals

  SHBA. UTS

  5

  pompë

  Italia Gear Pump dhe HY auto variablave  përforcues pompë, lidhje direkte

  6

  motor

  Own zhvilluar motor double-bosht, lidhje direkte

  7

  S SISTEMI

  Një Holding dopt auto, sistemi i qethur dhe ftohje auto sistemi

  8

  Guide pajisje

  Pajisja dyfishtë udhëzues i punching, lidhja e tërë pa vula

  9

  presion

  DIW-60T / 90T / 120T / 160T / 200T / 250T / 300T / 350T / 400T

  10

  material

  Miratimi ulët-aliazh Q345 ,  pjatë çeliku integrale

  11

  P kapacitet roduction

  800 grupe në vit, presion Max 400 ton;

  Max dimension nga H-rreze prerje: 400 * 400 * 20;

  Një qëndrueshme të prodhuar CNC makine automatike punching;

  Në gjendje të prodhojë torno ironworker me CNC auto ushqyerit prerje;

  12

  Pas shitjes shërbimi

  Inxhinierët në dispozicion për instalimin, rregullimin dhe udhëzues përdorimit

   

  emër Pic. Features
  elektrike Kabineti  image001 Kabineti-hapur off të energjisë dhe sigurisë 24V ofertë Voltage mbrojtjen e përgjithshme të elementeve elektrike dhe mundimet e punës
  sistemit të ftohjes  image002 Makinat janë të pajisura me temperatura automatike kontrollin e sistemit, monitorimin dhe kontrollin e temperaturës së vajit hidraulike në një status shumë të qëndrueshme, ndërkohë mbrojtur ngushtësi e vulave, rritje të lartë efikasitetin prodhimin.
  valvul  image003 Machines miratojë grupe të lartë të kualifikuar hidraulike valvul për të siguruar forcën dhe besueshmërinë.
  motor  image004 motor me cilësi të lartë dhe filter universale e brendshme mund të sigurojë mirëmbajtjen e lehtë dhe zëvendësimin.
  punching Position  image006 Mbi dhe nën vdes mund të ndryshohet shpejt.
  poroz Punch  image007 Të gjitha llojet e punching vdes që do të shkëmbehet, ajo mund të bëjë të gjitha llojet e vrimave në çelik kënd, çeliku profilizuar dhe pllaka
  Plate krasitje  image008 Dizajni miraton sistemit automatik që mbajnë për të qethur shpejtë pjatë. në masë të madhe të përmirësuar efikasitetin e kohës.
  Angle krasitje  image009 Dizajni instalon humanizuar dhe të lartë të efikasitetit të sistemit automatik që mbajnë, duke kursyer punët punës dhe rritje e efikasitetit prodhimin.
  Prerje dhe Notch Position  image011 dizajn të veçantë mund të shkëlqyer të prerë drejtë-kënd, pjerrët dhe nivel në çeliku kënd, çeliku profilizuar dhe pllaka.
  Back matës  image013 Ndalesa matës automatik mund të rregullohen në përputhje me gjatësinë prerje, mund të kontrollojë gjatësi efikas qethur automatikisht
  krasitje Profile  image014 Square qethur bar, e rrumbullakët prerje bar, kënd prerje, C-channel prerje, I trare prerje
  vdes  image015 Të gjitha llojet e grushta dhe vdes mund të plotësojë kërkesat e përpunimit klientit
  lakimi  image016 Multi V lakimi vdes mund të shkëmbehet me V vdes poshtë
  dritare me grila Punching  image017 dritare me grila punching

 • Previous:
 • Next:

 • Mekanike ironworker  torno Q35-16  parametrat teknike

  Jo. funksion artikull njësi Q35-16
  1 qethur Plate Këndi i qethur ° 13 °
  Max trashësi prerje mm 16
  Qethur madhësive të një goditje (W x H) 16 * 120
  mm
  2 bar qethur çeliku Round mm 45
  çelik katror mm 40 cm 40
  90 ° qethur prej çeliku të barabartë me kënd mm 120 x 120 cm 12
  45 ° qethur prej çeliku të barabartë me kënd mm 100 x 100 cm 10
  90 ° prerje e T-bar mm 120 cm 60 cm 12
  I-rreze çeliku mm 180 cm 94 x 6,5
  çeliku Channel mm 180 cm 68 cm 7
  3 vallëzuese Trashësia mm 13
  gjerësi mm 63
  Thellesi mm 95
  4 punching vrimë Max. trashësia punching mm 16
  Max. diametri i shpimi mm 28
  presioni punching mm 63
  Thellësia e fytit mm 450
  Max. gjatësia goditje cilindër mm 26
  herë goditje Times / min 36
  5 forca materiale N / mm ² ≤450
  6 fuqia motorike KW 4
  7 dimensionet e përgjithshme L x W x H (mm) 1950 × 800 × 1950
  8 Neto. peshë KG 2800
 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !