Ground binarët laser machine

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 110000-127000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Me strukturën e një palë të trarëve dhe motor bilateral sinkron makinës, makinë është i lartë ngurtë në strukturën e tij dhe saktësinë në proces.

  2. Botërore gjenerator i famshëm lazer, të kryer-on gjenerator laser siguron shpërndarjen e qëndrueshme rreze.

  3. Dizajn unik në aksin shpejtë prerja, e cila realizon shpejtësi të lartë prerja.

  4. Beam rrugë kompensimit eliminon prerë në kundërshtim të shkaktuar nga ndryshimi në gjatësinë e rrugës rreze.

  5. Auto fokusuar prerja kokë është e lehtë për të prerë materiale të ndryshme me trashësi të ndryshme dhe për të përmirësuar produktivitetin.

  6. Multiple-aks sinkrone kontrolluar, prerja kokë qasje të shpejtë, dhe të kërcejnë funksion në mënyrë të konsiderueshme të shkurtuar kohën e zhvendosjes mes shkurtimeve.

  7. Top linear Precision udhëzues hekurudhor, raft gear, saktësi të lartë dhe besueshmëri të lartë.

  8. Madhësia Large prerja makinë lazer me dizajn unik në prerjen boshtit të shpejtë, të cilat lehtë përmbushur prerja me shpejtësi të lartë dhe për të siguruar sipërfaqe prerë të pastër.terren binarët laser machine parametrave teknike


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !