Fiber prerja makinë lazer

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 110000-127000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 50 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi:

  Fiber lazer machine është një teknologji të re në vitet e fundit. Ajo ka avantazhin e efikasitetit të lartë, kosto të ulët dhe mirëmbajtjen e lehtë në fletë fushën e përpunimit të metaleve. LTL5 prerja fibër lazer machine është produktet ndërkombëtare standarde të cilat integrojnë teknologji up-to-date fibra dhe përvojën e suksesshme të njëzet vjet.

   

  Features:

  1. Burimi i importuar lazer fibër ka cilësi të përsosur rreze. transmetimit fibra qëndrueshme dhe të besueshme.

  2. Gjatësia Shorter valë me thithjen e lartë prodhon shpejtësi të lartë prerjes.

  3. Krahasuar me laser CO2, fibër lazer ka më të lartë efikasitetin e konvertimit elektrike-foto dhe kosto më të ulët running.

  4. Struktura urë dhe dual-Drive Motors ngurtë.

  5. Miraton importuar saktësi të lartë guide lineare hekurudhor, veshje dhe raft. Ka saktësi të lartë dhe jetë të gjatë shërbimi.

  6. Mënyra Optimized shpejtë lëviz, kanë funksionin e "kërcejnë bretkocë".

  7. Kontrolli llojin e gazit dhe presionin e gazit automatikisht, siguruar efikasitet të lartë dhe cilësi të lartë të përpunimit.

  8. sensor Kapaciteti, boshti Z gjetjen funksion.

  8. rajon pluhur thithje për të siguruar ambient të pastër prerjes.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !