Комерцијални авиони корпорацијата на Кина нарача три машини произведени од страна на Liwang Машинско Алатка за копродукции, ООД

Комерцијални авиони корпорацијата на Кина нарача три машини произведени од страна на Liwang Машинско Алатка за копродукции, ООД WE67K 650 * 12000 ЦПУ притиснете кочница, QC11K 10 * 7000 ЦПУ хидраулични гилотина сечење машина и QC11K 6 * 2500 ЦПУ хидраулични гилотина машина за сечење

WE67K 650 * 12000 ЦПУ притиснете кочница

afadf

QC11K 10 * 7000 ЦПУ хидраулични гилотина машина за сечење

qw222

QC11K 6 * 2500 ЦПУ хидраулични гилотина машина за сечење

fdfsdf

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме


Време на мислењето: Март-24-2018
WhatsApp Online Chat !