Хидрауличен засекување машина (сечење агол фиксни) QF28Y-4 x 200

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 110000-127000 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 50 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  H y д-р на ulic  notching mна chine(Cutting на ngle fixed)

  QF 28Y -4* 200

   

   Не  име  вредност  единица
   1  тип  QF28Y-4 * 200  
   2  смолкнување капацитет  4 (А3), 2 (СС)  
   3  сечење должина  200  mm
   4  Сечење опсег агол  900  (0)
   5  моќ  3  KW
   6  димензија  1000 × 900 × 1050  mm
   7  Нет  400  КИЛОГРАМ

 • Тема:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !