Хидрауличен засекување машина (сечење агол променливи) QX28Y-6 x 200

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 110000-127000 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 50 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  H y д-р на ulic  notching mна chine(Cutting на ngle chна ngeна ble)

  Q X 28Y -6* 200

   

  Не

   

  име

   

  вредност

   

  единица

   

  1

   

  тип

   

  QX28Y -6 * 200

   
   

  2

   

  смолкнување капацитет

   

  6 (А3), 3 (СС)

   
   

  3

   

  сечење должина

   

  200

   

  mm

   

  4

   

  Сечење опсег агол

   

  40 ~ 1350

   

  (0)

   

  5

   

  моќ

   

  5

   

  KW

   

  6

   

  димензија

   

  1150 × 950 × 1500

   

  mm

   

  7

   

  Нет

   

  1500

   

  КИЛОГРАМ


 • Тема:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !