Контакт - Qianyi меѓународните трговски (SH) копродукции, ООД

Контактирајте не

Qianyi меѓународните трговски (SH) копродукции, ООД

адреса

No.5333, Zhoudeng патот, Kangqiao Таун, Пудонг округ, Шангај, Кина

Е-пошта

alicia-liwang@hotmail.com

420726682@qq.com

телефон

Тел: +86 13773751088

Тел: +86 18721718557

 Whatsapp: +86 13773751088

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !